Svatební služby DJe

HUDBU NA SVATBU NA RYCHNOVSKU, NÁCHODSKU A KRÁLOVÉHRADECKU VÁM ZAJISTÍ SVATEBNÍ DJ LEO FOX

DJ Leo Fox je moderátor specializovaný na ozvučení a konferování celé Vaší svatby a diskžokej pro Váš svatební večírek.

 

1. Ozvučení svatebního obřadu

Budete-li mít originální svatební obřad v jiných prostorách, než v běžné obřadní síni, svatební DJ Leo Fox Vám zajistí ozvučení obřadu, a i případné konferování. Mohou to být speciální interiérové prostory (např. koncertní sál na zámku), nebo exteriérové (např. v zámecké zahradě, na louce, hřišti, náměstí).

- hudební podkres obřadu, nebo jednotlivé hudební vstupy do obřadu

- konferenciérské vstupy: v případě potřeby krátké uvedení aktuální záležitosti, např. představení příchozích snoubenců ("Vážený pane starosto, dámy a pánové, dovolte, abych Vám představil snoubence. Nevěstu Annu Polskou a ženicha Jiřího Nováka."), nebo např. uvedení řečníka ("Milí svatebčané, nyní se ujme slova otec ženicha, pan Stanislav Novák."), a jiné.    Možnost vypracování scénáře na základě informací od klienta, nebo svatebního koordinátora.

- mikrofony ve stojanech pro oddávajícího, pro zpěvačku, řečníka z řad svatebčanů a pod.

 

2. Hudba na svatební hostinu a svatební večírek

- poslechová hudba na svatební hostinu

- konferování, např: uvedení řečníků při přípitku, uspořádání svatebních her, konferenciérská výpomoc při losování tomboly a pod.

- samostatný mikrofon ve stojanu pro svatebčany

- taneční hudba pro večírek (sólo pro novomanželé, svatební hry, atd.) Repertoár dle požadavku, dle momentálního věkového složení svatebčanů. Zahraniční i česká taneční hudba od 70. let až po dnešek, disco, rock, POP, lidovky, latino atd.

 

 

 

 

 

Zvolte si zábavu na Vaší svatební hostině - SVATEBNÍ HRY  viz. zde:

https://svatebni-dj-leo-fox.webnode.cz/svatebni-hry/