Svatební hry

Zábava na svatební hostině - SVATEBNÍ HRY

Vyberte si svatební hry, které budete chtít na své svatbě realizovat a konferovat. V objednávce uveďte, které hry si přejete, které si přejete jen příležitostně podle okolností, situace a nálady, a též které na své svatbě nechcete. Pamatujte, že méně je někdy lépe. Není účelem přeplácat svatbu aktivitami na úkor pohody, času na taneček a volnou zábavu. Proto je dobré některé hry nechat na zařazení dle nálady a okolností.

 

1. PŘEBALOVÁNÍ

Pánové soutěží, kdo nejopatrněji a nejrychleji přebalí panenku. Dámy jim dělají porodce. Vhodné spíše odpoledne. (DJ nedodává potřebné rekvizity.)

 

2. KRMENÍ

Pánové sedí na židlích s rukama za zády. dostanou velký bryndák (utěrka, ručník). Dámám se zaváží oči a takto poslepu lžičkou krmí pány jogurtem. Vyhrává pár, který má prázdný kelímek. Vhodné spíše na odpoledne. (DJ nedodává potřebné rekvizity.)

 

3. HLEDÁNÍ NOHY NEVĚSTY

Ženich se odvede stranou a zavážou se mu oči. Potom se několik žen včetně nevěsty postaví do řady, nebo si vedle sebe mohou sednout na židli. Ženichův úkol je podle ohmatávání nohou žen poznat nevěstu. Přidá-li se mezi ženy jeden muž, je o zábavu postaráno.

 

4. HLEDÁNÍ ŽENICHA PODLE NOSU

Nevěsta se odvede stranou a zaváží se jí oči. Potom se několik mužů včetně ženicha postaví do řady. Před ně se natáhne velká plachta s otvory na nosy. Úkolem nevěsty je poznat ženicha podle nosu. (DJ dodá plachtu)

 

5. KLOBOUKOVÝ TANEC

Několik párů tančí a mají jeden klobouk, který si předávají z hlavy na hlavu. Pánové drží partnerky a dámy se zbavují klobouku. Při každém přerušení hudby vypadává pár, který má zrovna klobouk na hlavě. (DJ může dodat klobouk na požádání)

 

6. SUNDÁVÁNÍ PODVAZKU

Nevěsta sedí na židli a ženich se svázanýma rukama sundává nevěstě podvazek bez pomocí rukou. Po úspěšném sundání podvazku ho odhodí za sebe a který z přítomných svobodných mužů jej chytí, do roka se ožení.

 

7. HÁZENÍ SVATEBNÍ KYTICÍ

Svobodné přítelkyně se seřadí na parketu a snaží se chytit kytici hozenou nevěstou dozadu přes levé rameno.

 

8. ŽIDLOVÝ TANEC

Varianta 8A: Každý taneční pár umístí na parket do kruhu jednu židli, jednu však někdo odnese. V párech se pak tančí kolem židlí, když přestane hudba hrát, musí si dámy sednout na židli. Ta na kterou židle nezbyla vypadává i se svým partnerem. Odnesou jednu židli a ostatní opět tančí. Na konec zůstanou na parketu dva páry a jediná židle. Vyhrává pár, který si sedne jako poslení.

Varianta 8B: Kolem židlí chodí jednotlivci v rytmu hudby. Při hudební pauze si sednou všichni, na koho však židle nezbyde odpadává, a odnáší jednu židli. To se opakuje, až si nakonec sedne výherce.

 

9. TANEC SE ZÁVOJEM

Kolem půlnoci si nevěsta sundá závoj a se zavázanýma očima začíná tančit. Svobodné přítelkyně tančí kolem ní. Nevěsta se pokouší jednu z nich chytit a nasadit jí závoj. Ta, která je polapena, se prý stane příští nevěstou.

 

10. TRÉNINK SVATEBNÍ NOCI

Tři až pět párů se postaví před sebe. Nejlépe, když se kromě nevěsty s ženichem mezi sebou prostřídají. Pánové si mezi kolena vloží vařečky a zaváží se jim oči. Dámy si mezi kolena vezmou prázdné flašky od vína, a snaží se trefit flaškou na vařečku bez pomocí rukou.

 

11. BALÓNKOVÝ TANEC

Vhodné, jsou-li balónky ve výzdobě svatby. Dvojicím na tanečním parketu se přivážou ke kotníkům pánů nafouknuté balónky. Když začne hrát muzika, dámy se snaží svými podpatky propíchnout jiným tanečníkům balónky. Kterému páru balonek praskne, musí z kola ven. Vyhrává pár, kterému zůstane balónek celý.

 

 

 

 

 

 

Pro Vaše dotazy, nebo rezervaci termínu - KONTAKTUJTE SVATEBNÍHO DJe  - klikněte zde:

https://svatebni-dj-leo-fox.webnode.cz/kontakt/

 

Pro objednání svatebních služeb - ODEŠLETE OBJEDNÁVKU  -  klikněte zde:

https://svatebni-dj-leo-fox.webnode.cz/objednavka/